SUGURI A biała lampa sufitowa w rozmiarze S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 90cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Głębokość | 15cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Maksymalna Moc | 4 x 12W |
| Wysokość | 52cm |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
