SALLO F biała lampa podłogowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Średnica podstawy | 20cm |
| Wysokość | 112cm |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Szerokość | 31cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 22cm |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Maksymalna Moc | 2 x 12W |
