SALLO C czarna potrójna lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Maksymalna Moc | 2 x 12W |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 160cm |
| przewód zasilający - długość cm | 140cm |
| Szerokość | 150cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Głębokość | 31cm |
| Źródło światła | G9 LED |
