Rabel - Lampa wisząca PND-344221-5-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Rabel PND-344221-5-BK
Lampa wisząca Rabel PND-344221-5-BK od producenta Italux to nowoczesna oprawa LED w kolorze czarnym matowym, zaprojektowana z myślą o przestronnych wnętrzach. Dzięki pięciu okrągłym kloszom o otwartej konstrukcji, lampa wprowadza do pomieszczenia subtelną atmosferę elegancji i nowoczesności.
Dane techniczne
| Wysokość | 18 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 18 |
| lumeny | 1116 lm |
| Materiał klosza | Czarny mat |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 67 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Czarny mat |
| MATERIAŁ | Stal, aluminium, akryl |
| Maksymalna Moc | 18W |
