Rabel - Lampa wisząca PND-344221-3V-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Rabel PND-344221-3V-BK
Rabel PND-344221-3V-BK to nowoczesna lampa wisząca od producenta Italux, która łączy w sobie elegancki design z funkcjonalnością. Jej charakterystyczną cechą są trzy okrągłe klosze zawieszone na regulowanych linkach, co pozwala na dostosowanie wysokości lampy do indywidualnych potrzeb. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal, aluminium i akryl, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długie lata.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 10W |
| MATERIAŁ | Stal, aluminium, akryl |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 38 |
| lumeny | 713 lm |
| Materiał klosza | Czarny mat |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 18 |
| Kolor Oprawy | Czarny mat |
