Plafon SIENA 72W LED Ø550 mm + pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model SIENA 263 od polskiego producenta MiLAGRO jest idealnym rozwiązaniem do oświetlania domowych wnętrz. Uniwersalna kolorystyka (piaskowa biel z metaliczną obwódką) i prosty design (obudowa w kształcie dysku) sprawiają, że plafon można wkomponować właściwie w każde pomieszczenie.
Produkt objęto dwuletnią gwarancją producenta. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi, pilot oraz pozostałe elementy niezbędne do montażu.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø550mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78159 |
| WAGA NETTO | 1.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 55 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 72W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4320lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
