Plafon SIENA 25W LED Ø350 mm + pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon SIENA 262 w kształcie dysku to nowoczesny i minimalistyczny design. Elegancka oprawa w białym, piaskowym kolorze i metaliczną efektowną obwódką doskonale wkomponuje się w domową przestrzeń, na przykład salou, będąc dyskretnym źródłem światła.
Produkt zawiera instrukcję obsługi oraz materiały niezbędne do jego złożenia. Lampa SIENA 262 objęta jest dwuletnią gwarancją.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2500lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.30kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø350mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| WAGA NETTO | 0.66kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78144 |
| WAGA BRUTTO | 0.91kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| MOC | 25W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
