Plafon Hugo 21-32-42W 3CCT IP54 Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 21W - 1680lm 32W - 2560lm 42W - 3360lm |
| MOC | 21-32-42W LED |
| MATERIAŁ | PP |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.95kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 66mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WAGA NETTO | 0.87kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.2 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 140° |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45.6 |
| RODZINA LAMP | HUGO |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45.6 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
