Plafon Hugo 12-18-24W 3CCT IP54 Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 295mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6500K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 49mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| KĄT ŚWIECENIA | 140° |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.5 |
| RODZINA LAMP | HUGO |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 295mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 12W - 960lm 18W - 1440lm 24W - 1920lm |
| MOC | 12-18-24W LED |
| MATERIAŁ | PP |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.42kg |
