Pedro - Lampa wisząca PND-34405-1-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Pedro PND-34405-1-BK – nowoczesny minimalizm w Twoim wnętrzu
Lampa wisząca Pedro PND-34405-1-BK marki Italux to połączenie eleganckiego designu z funkcjonalnością nowoczesnego oświetlenia LED. Idealna do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym czy loftowym.
Zastosowanie:
Lampa Pedro PND-34405-1-BK doskonale sprawdzi się w:
-
salonie
-
sypialni
-
jadalni
-
przedpokoju
-
biurze
-
kuchni
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 4W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 16 |
| lumeny | 267 lm |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Czarny mat |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 11 |
| Kolor Oprawy | Czarny mat, chrom |
