Pedro - Kinkiet WL-34405-1-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Pedro WL-34405-1-BK – stylowy akcent LED do Twojego wnętrza
Kinkiet Pedro WL-34405-1-BK marki Italux to nowoczesna lampa ścienna, która łączy estetykę industrialną z funkcjonalnością energooszczędnego oświetlenia LED. Czarne wykończenie i geometryczna forma sprawiają, że świetnie wpisuje się w aranżacje w stylu loft, nowoczesnym czy minimalistycznym.
Zastosowanie i styl
-
Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne lub akcentujące w salonie, sypialni, przedpokoju lub pokoju gościnnym.
-
Geometryczny klosz typu „kratka” oraz kontrastowe elementy metalowo-szklane dodają industrialnego charakteru.
-
Czarne wykończenie z chromowanymi detalami pozwala na łatwe dopasowanie do wielu kolorów i materiałów wnętrz: betonu, cegły, drewna, surowych tkanin.
Dane techniczne
| Materiał klosza | Czarny mat |
| lumeny | 267 lm |
| Długość | 18,5 |
| kelwiny | 3000K |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor Oprawy | Czarny mat, chrom |
| Wysokość | 23,5 |
| Maksymalna Moc | 4W |
| Szerokość | 11 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
