Ortelo - Kinkiet ogrodowy OWL-451-3-BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ortelo OWL-451-3-BL – nowoczesny kinkiet ogrodowy LED ?
Dodaj elegancji i funkcjonalnego oświetlenia do swojego ogrodu, tarasu czy wejścia do domu dzięki kinkietowi Ortelo OWL-451-3-BL od Italux.
Dane techniczne
| Długość | 17 |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor Oprawy | Czarny piaskowany |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 6W |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 8 |
| lumeny | 400 lm |
