Ortelo - Kinkiet ogrodowy OWL-451-1-BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet ogrodowy Ortelo OWL-451-1-BL to nowoczesna lampa zewnętrzna marki Italux, zaprojektowana z myślą o eleganckim oświetleniu elewacji, tarasów czy wejść do budynków.
Lampa charakteryzuje się minimalistycznym designem z zaokrąglonymi krawędziami, co nadaje jej subtelny, ale nowoczesny wygląd. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego źródła światła LED, lampa emituje przyjemne, ciepłe światło, idealne do stworzenia nastrojowej atmosfery na zewnątrz budynku.
Dane techniczne
| Szerokość | 3,8 |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 8 |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Kolor Oprawy | Czarny piaskowany |
| NAPIĘCIE | AC85-265V |
| Maksymalna Moc | 2W |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 8 |
| lumeny | 162 lm |
