Oczko sufitowe szklane KWADRATOWE 2xGU10 Kolor: SREBNY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.35 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.40 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | SREBRNY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | SZKŁO + ALUMINIUM |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
