Oczko sufitowe okrągłe IP44 Black
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 27 mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø85 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 60mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
