OIO B czarna lampa ścienna / kinkiet z mosiężnym elementem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | metal / szkło / drewno / mosiądz |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Kolor podstawy | czarny / złoty |
| Wysokość | 50cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 15cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 2.1 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 22cm |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) / mosiądz |
| Źródło światła | G9 LED |
