OIO A 3L czarna potrójna lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | metal / szkło / drewno |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Wysokość | 160cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| przewód zasilający - długość cm | 105cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| długość podstawy cm | 60cm x 2,5cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
