NEMO 2 plafon biały 40981
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40981
- Seria: Nemo
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Nemo
- Kolor: biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Ilość źródeł światła: 2
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 2xGX53
- Wysokość: 21 cm
- Szerokość: 8 cm
- Głębokość: 13 cm
Dane techniczne
| Wysokość | 21 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 2x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 3,7 * 8 cm |
