NEMO 1 S plafon czarny 40881
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40881
- Seria: Nemo
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Nemo
- Kolor: czarny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Ilość źródeł światła: 1
- Głębokość: 13 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1xGX53
- Długość: 14.5 cm
- Wysokość: 15.5 x 15 cm
- Szerokość: 14.5 x 8 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 8 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 1x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 3,7 * 8 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Głebokość | 9 cm |
