Mars LS-LB-22A (głowica)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica do masztu MARS LS-LB-22A to oprawa oświetleniowa z wbudowanym źródłem światła LED o wysokich parametrach technicznych. Zapewnia strumień świetlny 3700 lm, moc 45W oraz barwę światła do wyboru: 3000K lub 4000K. Posiada wysoki stopień ochrony IP65, co gwarantuje jej wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Konstrukcja głowicy, wyposażona w cztery symetryczne pałąki, wykonana jest z solidnego aluminium. Klosz skierowany w dół wykonany jest z wytrzymałego poliwęglanu, co zapewnia trwałość i ochronę przed uszkodzeniami.
Mleczny klosz równomiernie rozprasza światło, eliminując odblaski i tworząc miękkie, przyjemne oświetlenie.
Elegancki, nowoczesny design lampy dodaje estetyki każdej przestrzeni zewnętrznej, idealnie oświetlając place, alejki, ścieżki, ogrody, parki.
Lampa należy zamontować na wcześniej przygotowanym słupie o średnicy zewnętrznej 60 mm.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Wysokość | 46,7 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 45 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Ilość źródeł światła | LED 45 W, 230 V |
| Średnica | 44 cm |
| lumeny | 3700 lm |
