Lampa ogrodowa Mars MLS-LB-22A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mars MLS-LB-22A to oprawa masztowa o wysokości 318 cm, wykonana z materiałów chroniących lampę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.
Słup na którym mocowana jest głowica wykonany jest z ocynkowanej stali pokrytej wysokiej jakości lakierem proszkowym, odpornym na warunki atmosferyczne.
Okrągła aluminiowa głowica masztu z czterema symetrycznymi pałąkami i poliwęglanowym kloszem, posiada wbudowane źródło światła LED o wysokich parametrach technicznych: strumień świetlny 3700 lm, moc 45W oraz barwie światła 3000 K lub 4000K, posiada wysoki stopień ochrony IP 65.
Mleczny klosz lampy równomiernie rozprasza światło, eliminuje odblaski sprawia, że światło staje się bardziej miękkie i przyjemne dla oka.
Nowoczesny design oraz prosta konstrukcja idealnie wpasuję się w otocznie ogrodów, parków jak i ulic czy parkingów.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 318 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Liczba żródeł światła | LED 45 W, 230 V |
| Materiał korpusu | słup - stal ocynkowana lakierowana proszkowo głowica - odlew aluminiowy klosz - biały poliwęglan |
| Głębokość | 44 cm |
| Ilość źródeł światła | LED 45 W, 230 V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 3700 lm |
