MARSHALL NEW / RATTAN 2xE27 Ø40cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa rodzina lamp MARSHALL, zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO to doskonała propozycja dla miłośników wnętrz, inspirowanych naturą. W skład kolekcji wchodzi aż 10 różnych modeli, w tym okrągła lampa wisząca, trzy okrągłe i trzy kwadratowe lampy sufitowe, kinkiety, lampa gabinetowa i podłogowa. Wszystkie one mają klosze z rattanu, białe podstawy i eleganckie, złote akcenty.
Proste, minimalistyczne lampy z kloszami pokrytymi rattanem znakomicie wpiszą się w klimat pomieszczeń, urządzonych w duchu skandynawskim, rustykalnym lub klasycznym. Będą one doskonale harmonizowały z meblami z jasnego drewna, ścianami w kolorach ziemi i naturalnymi dodatkami: wełnianymi kocami, lnianą pościelą czy bawełnianymi zasłonami. Różnorodność modeli lamp z kolekcji MARSHALL sprawia, że bez problemu można wybrać idealne rozwiązanie do swojego wnętrza lub też skomponować spójny projekt całego oświetlenia w pomieszczeniu. Szczególnie ciekawymi propozycjami są kinkiety i lampa podłogowa z dodatkowym, niewielkim źródłem światła na osobnym ramieniu, które przyda się podczas wieczornej lektury w łóżku lub kąciku czytelniczymi.
Kolekcja lamp MARSHALL – gwarancja najwyższej jakości
Wyjątkowa, inspirowana naturą kolekcja lamp MARSHALL, została w całości zaprojektowana i wykonana w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wyróżniają się znakomitą dbałością o szczegóły, są trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia. Wybierając lampy z rodziny MARSHALL można mieć pewność, że przetrwają w nienagannym stanie przez wiele lat.
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| RODZINA LAMP | MARSHAL |
| MOC | 2xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIEL / RATTAN |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 1.14kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA BRUTTO | 2.21kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | METAL + RATTAN |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 400mm |
