Lampa sufitowa MARSHALL WHITE / RATTAN 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa rodzina lamp MARSHALL, zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO to doskonała propozycja dla miłośników wnętrz, inspirowanych naturą. W skład kolekcji wchodzi aż 10 różnych modeli, w tym okrągła lampa wisząca, trzy okrągłe i trzy kwadratowe lampy sufitowe, kinkiety, lampa gabinetowa i podłogowa. Wszystkie one mają klosze z rattanu, białe podstawy i eleganckie, złote akcenty.
Proste, minimalistyczne lampy z kloszami pokrytymi rattanem znakomicie wpiszą się w klimat pomieszczeń, urządzonych w duchu skandynawskim, rustykalnym lub klasycznym. Będą one doskonale harmonizowały z meblami z jasnego drewna, ścianami w kolorach ziemi i naturalnymi dodatkami: wełnianymi kocami, lnianą pościelą czy bawełnianymi zasłonami. Różnorodność modeli lamp z kolekcji MARSHALL sprawia, że bez problemu można wybrać idealne rozwiązanie do swojego wnętrza lub też skomponować spójny projekt całego oświetlenia w pomieszczeniu. Szczególnie ciekawymi propozycjami są kinkiety i lampa podłogowa z dodatkowym, niewielkim źródłem światła na osobnym ramieniu, które przyda się podczas wieczornej lektury w łóżku lub kąciku czytelniczymi.
Kolekcja lamp MARSHALL – gwarancja najwyższej jakości
Wyjątkowa, inspirowana naturą kolekcja lamp MARSHALL, została w całości zaprojektowana i wykonana w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wyróżniają się znakomitą dbałością o szczegóły, są trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia. Wybierając lampy z rodziny MARSHALL można mieć pewność, że przetrwają w nienagannym stanie przez wiele lat.
W skład kolekcji MARSHALL wchodzą:
• Kinkiet MLP7482
• Kinkiet z dodatkowym, niewielkim źródłem światła LED MLP7483
• Lampa sufitowa kwadratowa o wymiarach 40x40x13 cm MLP7484
• Lampa sufitowa kwadratowa o wymiarach 50x50x13 cm MLP7485
• Lampa sufitowa okrągła o średnicy 40 cm MLP7487
• Lampa sufitowa okrągła o średnicy 50 cm MLP7488
• Lampa sufitowa okrągła o średnicy 60 cm MLP7489
• Lampa wisząca MLP7490
• Lampa gabinetowa MLP7491
• Lampa podłogowa z dodatkowym, niewielkim źródłem światła LED MLP7492
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 1.24kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 500mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA BRUTTO | 2.31kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 130mm |
| MATERIAŁ | METAL + RATTAN |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 3xE27 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| RODZINA LAMP | MARSHAL |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIEL / RATTAN |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
