MAGIC 2 plafon szary beż 40934
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40934
- Seria: Magic
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Magic
- Kolor: szary beż
- Ilość źródeł światła: 2
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Wysokość: 44 cm
- Szerokość: 27 cm
- Głębokość: 117 cm
- Ruchome klosze: tak
Geometryczne kształty lamp sprawiają, że idealnie wkomponowują się one w nowocześnie zaprojektowane wnętrza. Lampy sufitowe z rodziny MAGIC są na to dowodem. Dzięki swojej formie i lekkości nadają aranżacji dynamizmu jednocześnie urzekając prostotą. Sprawdzą się jako lampa do salonu, lampa do kuchni czy biura.
Użytkownicy docenią z pewnością również praktyczny aspekt ich zastosowania. Ruchome elementy lampy umożliwiają elastyczne wkomponowanie jej do warunków aranżowanej przestrzeni.
Lampa sufitowa podwójna MAGIC posiada dwa, różnej długości, ruchome ramiona, co pozwala na dowolne ustawienie kierunków padania światła. Zwiększa to wszechstronność i użyteczność lampy. Na końcu tego ramienia znajduje się klosz w kształcie stożka, który nadają lampie minimalistyczny i stylowy wygląd. Klosz jest również ruchomy, umożliwiając precyzyjne skierowanie światła tam, gdzie jest potrzebne.
Prezentowana lampa sufitowa MAGIC dostępny jest w modnym kolorze szarego beżu. Wykonana została z wysokiej jakości stali lakierowanej.
Lampa sufitowa metalowa MAGIC posiada gniazdo E27, które umożliwia używanie różnych typów żarówek o maksymalnej mocy 15W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Szerokość | 115 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | szary beż |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_13 |
| Wys/szer / średnica klosza | 18 * 23 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Głębokość | 23 cm |
