MAGIC 1 plafon szary beż 40933
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40933
- Seria: Magic
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Magic
- Kolor: szary
- Ilość źródeł światła: Tak
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Wysokość: 50 cm
- Głębokość: 104 cm
- Szerokość: 27
- Ruchome klosze: tak
Lampy sufitowe metalowe MAGIC to połączenie prostej formy i nowoczesnego designu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, lampy łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością, stanowiąc doskonałe oświetlenie, które sprawdzi się m.in. jako lampa do salonu, lampa do kuchni czy biura.
Lampa sufitowa metalowa pojedyncza MAGIC posiada ruchome ramię, co pozwala na dowolne ustawienie kierunku światła. Zwiększa to wszechstronność i użyteczność lampy. Nakońcu tego ramienia znajduje się klosz w kształcie stożka, który nadaje lampie minimalistyczny i stylowy wygląd. Klosz jest również ruchomy, umożliwiając precyzyjne skierowanie światła tam, gdzie jest potrzebne.
Prezentowana lampa sufitowa MAGIC dostępna jest w modnym kolorze szarego beżu. Wykonana została z wysokiej jakości stali lakierowanej. Ruchome elementy umożliwiają elastyczne wkomponowanie do warunków aranżowanej przestrzeni.
Lampa sufitowa metalowa MAGIC posiada gniazdo E27, które umożliwia używanie różnych typów żarówek o maksymalnej mocy 15W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Wysokość | 45 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | szary beż |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_13 |
| Wys/szer / średnica klosza | 18 * 23 cm |
