Lampka wysoka metalowa biała JUMBO 50109
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50109
- Seria: Jumbo
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampka
- Kolekcja: Jumbo
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 8 cm
- Wysokość: 61,5 cm
- Szerokość: 30,5 cm
- Głębokość: 25 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Dane techniczne
| Szerokość | 30,5 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 25 * 8 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Gębokość | 25 cm |
| Włącznik na przewodzie | tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Led zintegrowany | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| KOLOR | id_2 |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Wysokość | 61,5 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
