Lampa sufitowa na wysięgniku czarna JUMBO 3 31533
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/31533
- Seria: Jumbo
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa
- Kolekcja: Jumbo
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 8 cm
- Wysokość: 53 cm
- Szerokość: max 111 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 35 * 8 , 25 * 8 ,15 * 8 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Szerokość | max 111 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
