Lampka nocna ALFA Emmanuelle chrom 1xe14 20cm | 16716
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna ALFA EMMANUELLE CHROM 1×E14 – 20 cm | 16716
Elegancka lampka nocna ALFA EMMANUELLE w chromowanym wykończeniu to stylowy dodatek, który doskonale uzupełni aranżację sypialni lub salonu. Wyposażona w jedno źródło światła E14 (żarówka nie jest w zestawie), pozwala dobrać odpowiednią barwę i moc światła, idealną do wieczornego relaksu lub czytania. Wysokość 20 cm sprawia, że lampka świetnie prezentuje się na stoliku nocnym, komodzie lub biurku. Chromowane detale nadają jej nowoczesnego i eleganckiego charakteru, a staranne wykonanie gwarantuje trwałość i komfort użytkowania na co dzień.
Dane techniczne
| Szerokość | 20 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Barwa klosza | srebrny |
| Materiał korpusu | IP20 |
| MATERIAŁ | Metal/Tworzywo |
| Głębokość | 20 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 1xE14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 32 cm |
| Kolor podstawy | chrom |
