Lampa sufitowa ALFA EMMANUELLE CHROM 3xE14 52cm | 16713
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa ALFA EMMANUELLE CHROM 3×E14 – 52 cm | 16713
Elegancka lampa sufitowa ALFA EMMANUELLE w chromowanym wykończeniu to stylowe połączenie klasy i nowoczesności. Trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie) zapewniają równomierne i przyjemne oświetlenie, idealne do salonu, sypialni, jadalni lub eleganckiego przedpokoju. Średnica 52 cm sprawia, że lampa doskonale sprawdzi się w średnich i większych pomieszczeniach, stanowiąc efektowny element dekoracyjny sufitu. Chromowane detale pięknie odbijają światło, nadając wnętrzu lekkości i elegancji, a solidne wykonanie gwarantuje trwałość oraz komfort użytkowania na co dzień.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 3xE14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 54 cm |
| Kolor podstawy | chrom |
| Szerokość | 52 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | srebrny |
| Głębokość | 52 cm |
| MATERIAŁ | Metal |
| Wysokośc regulowana | nie |
