Lampka biurkowa VASCO CZARNY 50118
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50118
- Seria: Vasco
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampka
- Kolekcja: Vasco
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 8 cm
- Wysokość: 55 cm
- Szerokość: 30 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Lampy z serii VASCO
Kolekcja VASCO zachwyca nowatorskim designem, prostą formą oraz funkcjonalnością. Spłaszczone klosze umieszczone są na wysięgnikach, co nadaje całości ciekawej, niebanalnej formy. Ze względu na swój modernistyczny wygląd, lampy VASCO podkreślają wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym.
W serii VASCO znajdują się lampy sufitowe z 1, 2 oraz 3 punktami świetlnymi, kinkiety, lampki nocne oraz podłogowe. Oprawy wykonane są ze stali lakierowanej, w kolorze czarnym lub białym.
Lampka VASCO
Lampka VASCO doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w salonie, sypialni czy też w przedpokoju. Lampa ma klosz o średnicy 25 cm oraz wysokość 55 cm.
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| KOLOR | id_1 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 55 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 25 * 8 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
