Lampa sufitowa na wysięgniku czarna VASCO 3 31553
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/31553
- Seria: Vasco
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa
- Kolekcja: Vasco
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 8 cm
- Wysokość: 63 cm
- Szerokość: maks. 93 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Tak
- Obrót: 340°
Lampy z serii VASCO
Kolekcja VASCO zachwyca nowatorskim designem, prostą formą oraz funkcjonalnością. Spłaszczone klosze umieszczone są na wysięgnikach, co nadaje całości ciekawej, niebanalnej formy. Ze względu na swój modernistyczny wygląd, lampy VASCO podkreślają wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym. Lampy pasują do wielu pomieszczeń. Świetnie prezentują się w salonie, kuchni oraz w biurze.
W serii VASCO znajdują się lampy sufitowe z 1, 2 oraz 3 punktami świetlnymi, kinkiety, lampki nocne oraz podłogowe. Oprawy wykonane są ze stali lakierowanej, w kolorze czarnym lub białym.
Lampa sufitowa VASCO
VASCO 3 posiada trzy klosze - o średnicy 15, 25 cm oraz 35 cm. Lampa ma szerokość 93 cm oraz wysokość 62 cm.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 35 * 8 , 25 * 8 ,15 * 8 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Szerokość | max 93 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
