Lampa wisząca z reflektorami czarna VENDO 4 33689
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33689
- Seria: VENDO
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vendo
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: GU10 LED
- Ilość źródeł światła: 4
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 10W
- Wysokość klosza: 9 cm
- Wysokość: max 110 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 12 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Wys/szer klosza | 9 * 6 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 4 x GU10 max 25W Led |
| KOLOR | id_1 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
