Lampa wisząca mosiądzowana złoto-czarna VENDO 6 33696
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Wys/szer klosza | 9 * 6 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | mosiądzowany |
| Liczba żródeł światła | 6 x GU10 max 25W Led |
| KOLOR | id_1|id_29 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Szerokość | 90 cm |
