Lampa wisząca (listwa) GENESIS BLACK 5xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| RODZINA LAMP | GENESIS |
| MOC | 5xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 56mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-1800mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 89mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA BRUTTO | 1.54kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 103 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
