Lampa wisząca (koło) GENESIS BLACK 15xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 15 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 108 |
| RODZINA LAMP | GENESIS |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 108 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 15xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-1800mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 56mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA NETTO | 3.2kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 89mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 5.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1000mm |
