Lampa wisząca kulka mleczna złota TES 2 33632
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33632
- Seria: Tes
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Tes
- Kolor: biały, złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 14 cm
- Wysokość: max 80 cm
- Szerokość: 62 cm
- Głębokość: 14 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_5 |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 2 x G9 max 12W LED |
