Kinkiet kulka mleczna złoty TES 33635
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33635
- Seria: Tes
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Tes
- Kolor: biały, złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 14 cm
- Wysokość: 42 cm
- Szerokość: 23 cm
- Głębokość: 16 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| KOLOR | id_5 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | 42 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
