Lampa wisząca duży klosz biało-złota TELMA 70 32029
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32029
- Seria: TELMA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Telma
- Kolor: biały, złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały, złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: maks 130 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 70 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 58 * 70 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 70 cm |
