Lampa wisząca duży klosz biało-miedziana TELMA 50 / 32023
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32023
- Seria: TELMA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Telma
- Kolor: biały, miedziany
- Kolor klosza / abażuru: biały, miedziany
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: maks 116 cm
- Szerokość: 50 cm
- Głębokość: 50 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały / miedziany |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 43 * 50 cm |
| Wysokość | max 116 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
