Lampa wisząca druciana złota SOL 1 / 32037
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32037
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sol
- Kolor: biały, czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały, złoty
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany, stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: maks. 70 cm
- Szerokość: 50 cm
- Głębokość: 50 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności; IP20
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_3 |
| Wys/szer / średnica klosza | 13 * 13 cm |
| Wysokość | max 71 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
