Lampa wisząca druciana czarna SOL 2 / 32040
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32040
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sol
- Kolor: biały, czarny
- Kolor klosza / abażuru: biały, czarny
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany, stal lakierowana
- Materiał korpusu; stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: maks. 70 cm
- Szerokość: maks. 100 cm
- Głębokość: 50 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 13 * 13 cm |
| Wysokość | max 70 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
