Lampa wisząca druciana czarna MADAM 3 32370
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32370
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Madam
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Wysokość: max 80 cm
- Szerokość: 99 cm
- Głębokość: 21 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
- Wysokość klosza: 13, 17 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 99 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 13 * 17 , 16 * 21 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Głębokość | 21 cm |
