Kinkiet druciany loft czarny MADAM 32373
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32373
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Madam
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Wysokość klosza: 13 cm
- Wysokość: 26 cm
- Szerokość: 29 cm
- Głębokość: 21 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia: Nie
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 17 * 21 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
