Lampa wisząca boho szklane klosze MIRROR 3 33299
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33299
- Seria: Mirror
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Mirror
- Kolor: biały, dąb
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość: maks. 80 cm
- Szerokość: 66 cm
- Głębokość: 20 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / painted steel |
| KOLOR | id_6 |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
