Lampa wisząca boho szklana MIRROR 1 33297
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33297
- Seria: Mirror
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Mirror
- Kolor: biały, dąb
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość: maks. 80 cm
- Szerokość: 21 cm
- Głębokość: 17 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Dane techniczne
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / painted steel |
| KOLOR | id_6 |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Głębokość | 17 cm |
