Lampa wisząca VITRUM stożek biały 40814
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40814
- Seria: Vitrum
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vitrum
- Kolor: biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27 max 15W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal lakierowana
- Wysokość: 120 cm
- Szerokość: 26 cm
- Głębokość: 26 cm
VITRUM to seria nowoczesnych, minimalistycznych lamp wiszących, które z pewnością będą niezwykle oryginalną ozdobą każdego wnętrza, w którym zawisną. Idealnie wkomponują się w przestrzenie zaaranżowane w stylu modernistycznym, skandynawski czy industrialnym. Sprawdzą się jako lampy do kuchni, lampy do jadalni, przytulnego salonu czy restauracji. Mogą wisieć pojedynczo lub tworzyć niepowtarzalne kompozycje różnych kształtów i kolorów z pozostałymi modelami.
Pojedyncza, minimalistyczna lampa wisząca w kształcie stożka VITRUM to produkt wyprodukowany z wysokiej jakości stali lakierowanej. Dostępna w modnym kolorze szarego beżu będzie idealnym, subtelnym elementem dekoracyjnym i zapewni optymalne oświetlenie każdego pomieszczenia.
Dzięki możliwości regulacji długości kabla istnieje możliwość modyfikacji jej całkowitej wysokości. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć to 120 cm.
Dedykowane dla lampy wiszącej VITRUM źródło światła to jedna żarówka E27 max 15W Led.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 26 * 26 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
