Lampa wisząca VITRUM kopuła S czarny 40808
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40808
- Seria: Vitrum
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vitrum
- Kolor: czarny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27 max 15W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal lakierowana
- Wysokość: 120 cm
- Głębokość: 19 cm
- Szerokość: 19 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 24 * 19 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Głębokość | 19 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
