Lampa wisząca SOPEL PREMIUM 3 KOŁO złoty szczotkowany 40958
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40958
- Seria: Sopel premium
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL PREMIUM
- Kolor: złoty szczotkowany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal mosiądzowana
- Wysokość klosza: 50 cm
- Szerokość klosza: 2,5 cm
- Wysokość: max 130 cm
- Głębokość: 16 cm
- Szerokość: 16 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty szczotkowany |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_16 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 16 cm |
