Kinkiet rurka SOPEL PREMIUM mosiądź szczotkowany 40961
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet SOPEL PREMIUM mosiądz szczotkowany (40961) to elegancka lampa ścienna o minimalistycznej formie smukłej tuby. Wykończenie w kolorze złota / mosiądzu szczotkowanego nadaje oprawie luksusowy charakter i sprawia, że idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, glamour oraz minimalistycznym.
Smukła konstrukcja pozwala wykorzystać lampę jako subtelne oświetlenie dekoracyjne lub punktowe. Kinkiet doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, korytarzu, przy łóżku lub w hotelowych aranżacjach, gdzie podkreśli elegancki charakter przestrzeni. Oprawa wykonana jest z mosiądzowanej stali szczotkowanej, dzięki czemu prezentuje się bardzo estetycznie i jest trwała.
-
nowoczesny kinkiet w formie smukłej rurki (tuby)
-
eleganckie wykończenie mosiądz / złoty szczotkowany
-
minimalistyczny design do wnętrz nowoczesnych i glamour
-
idealny do sypialni, salonu, korytarza lub hotelu
-
kompatybilny z żarówkami LED G9
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KOLOR | złoty szczotkowany |
| Ilość źródeł światła | 1 x G9 max 3W Led |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 28 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 10 cm |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Średnica klosza | 2,5 cm |
| Kolor klosza | złoty szczotkowany |
| Wysokość klosza | 28 cm |
