Lampa wisząca SOLAR 3 S złota 40576
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40576
- Seria: SOLAR
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Solar
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 13 cm
- Wysokość: max 80 cm
- Szerokość: 120 cm
- Głębokość: 33 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Podział świecenia; Nie
Dane techniczne
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 33 *32 cm |
| KOLOR | id_5 |
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 120 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
